Victoriassilver.lt užsakymai siunčiami Lietuvos pašto registruota pirmenybine siunta

Tai patogiausias ir greičiausias būdas gauti prekes užsakytas Victoriassilver.lt. Prekės išsiunčiamos tą pačią dieną po užsakymo patvirtinimo, gavus apmokėjimą. Mums svarbūs tiek Lietuvos, tiek užsienio pirkėjai, todėl prekės taip pat siunčiamos ir į užsienį.Visi užsakymai išsiunčiami registruota pirmenybine siunta, pristatymas Lietuvoje trunka 2-5 dienas, Europoje 5-10 dienų, kitose šalyse 12-30 dienų. Siuntos yra įteikiamos paštininko arba gavus pašto pranešimą turite jas atsiimti savo pašto skyriuje, tai priklauso nuo paštininko ar pašto skyriaus darbo. Išsiuntus užsakymą į Jūsų elektroninį paštą išsiunčiamas siuntos registravimo numeris, kurio pagalba galite stebėti Jūsų siuntos būseną Lietuvos pašto tinklapyje: http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska/index?num=

Pristatymo Lietuvoje kaina: 1,55 EUR
Pristatymo užsienyje kaina: 3,00 EUR

Taip pat galite rinktis DPD kurjerių pristatymo būdą

DPD kurjerių pristatymas visoje Lietuvoje užtrunka tik 1-2 dienas. Siunta bet kuriuo atveju yra iteikiama tiesiai užsakovui i rankas. Užsakymai pateiktį iki 11:00 tą pačią dieną bus perduoti kurjeriui ir į betkurią Lietuvos vietą bus pristatyti sekančią dieną, užsakymai pateikti veliau 11:00 bus perduoti kurjeriui kitą dieną ir bus pristatyti sekančią dieną po siuntos perdavimo kurjeriui.

DPD pristatymo kaina Vilniuje: 3,47 EUR
DPD pristatymo kaina kituose Lietuvos miestuose: 4,34 EUR

Jei turite papildomu klausimų Parašykite mums

Pristatymas į Omniva paštomatus

Pasirinkę šį pristatymo būdą turite nurodyti į kurį Omnivą paštomatą norite gauti savo užsakymą arba jei nurodysite savo gyvenamosios vietos adresą bus parinktas artimiausias Omniva paštomatas. Užsakymai perduodami į Omnivą tą pačią arba sekančią darbo dieną, Omniva pristatymas trunka 1-2 darbo dienas.

Pristatymo į Omnivą paštomatus kaina 2,15 EUR