0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Apie mus PDF Spausdinti El. paštas

Victoriassilver.lt - unikalūs ir prabangūs sidabro dirbiniai už prieinamą kainą.

Visi Victoriassilver.lt siūlomi dirbiniai pagaminti iš 925 prabos sidabro, didelis pasirinkimas paauksuotų sidabro dirbinių arba puoštų pusiau brangiais akmenimis. Visi dirbiniai yra žymėti Europos sąjungoje galiojančiais kokybės ženklais, arba prabuoti Lietuvoje, atitinka Europos sąjungos juvelyrinių dirbinių kokybės standartus. Esame registruoti Lietuvos prabavimo rūmuose. Asortimentas pildomas naujomis prekėmis1-2 kartus per mėnesį. Jei Jums patikusios prekės šiuo metu nebeturime, užsakykite ją paspaudę mygtuką "pranešk man" ir 1-2 savaitčių bėgyję gavę Jūsų prekę pranešimę Jūms elektroniniu paštu. Taip pat yra galimybė užsakyti Jums patikusio žiedo dydį, grandinėlės ilgį, auskarų užsegimo tipą. Esant bet kokiems pageidavimams susisiekite su mumis ir mes padarysime viską, kad patenkintume Jūsų poreikius.

Jei turite papildomu klausimų Parašykite mums


 
Prekių grąžinimas PDF Spausdinti El. paštas

Victoriassilver.lt prekių grąžinimo sąlygos:

Jei neeasate patenkinti pirkiniu ar jis Jums netiko, pas mus be didelio vargo galite jį grąžinti ir atgauti už jį sumokėtus pinigus, ar pakeisti netikusį pirkinį kita preke.

Prekių grąžinimas:

  • Prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių darbo dienų nuo prekės gavimo.
  • Prekė turi būti grąžinta nepažeista.
  • Grąžinama prekė turi buti kruopščiai supakuota, kad nebutų pažeista siuntimo metu (dažniausiai pakuotė kurioje buto gauta prekė nėra tinkama gražinimui).
  • Grąžindami prekes parašykite prašymą grąžinimui, jis turi būti laisvos formos su nurodyta data,  taip pat jame turite nurodyti savo asmeninės banko sąskaitos numerį ir pasirašyti, jeigu pageidaujate, kad pinigai už grąžintą prekę būtų pervesti į banko sąskaitą.
  • Per 5 kalendorines dienas nuo jūsų gąžintos prekės gavimo, išsiųsime jums naują prekę arba grąžinsime pinigus.

Brokuotos prekės keitimas:

  • Jei prekė brokuota, jūs galite grąžinti prekę arba pakeisti ją į kitą. Norėdami pakeisti prekę į brangesnę, turėsite sumokėti kainų skirtumą. Jei keičiama prekė bus pigesnė už pirmąją, mes grąžinsime jums kainų skirtumą.
  • Broku nėra laikoma dėl netinkamos priežiūros, laikymo, naudojimo atsiradę mechaniniai pažeidimai, prekės išvaizdos pokyčiai ar natūralus nusidėvėjimas.

Prekės atgal nepriimamos, jei :

  • Buvo sugadintos.
  • Dėl netinkamo laikymo, naudojimo, priežiūros prarado prekinę išvaizdą.
  • Nuo jų buvo nuimtos originalios etiketes ar detalės.

Jei turite papildomu klausimų Parašykite mums 
Kaip užsisakyti PDF Spausdinti El. paštas

Victoriassilver.lt pirkti yra greita ir paprasta!

1. Išsirinkę sau patikusią prekę spauskite mygtuką "Į KREPŠELĮ". Jūsų prekė bus įkeltą į krepšelį, o Jūs galėsite tęsti apsipirkimą ir tokiu pat būdu dadėti kitas patikusias prekes.

2. Išsirinkę visas norimas įsigyti prekes spauskite mygtuką nurodanti prekių kieki krepšelyje, esantį tinklapio viršuje arba žemiau esantį mygtuką "KREPŠELIS".